Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Brześć

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna Przedbojewice

Przedbojewice(Brześć + 22 km)

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy o pow. 2000m2 dom powyżej 200m2 plus duży budynek gospodarczy garażowy blisko obwodnicy Inowrocławia woda w drodze

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Ślesin

Ślesin(Brześć + 23 km)

199 000 zł12 250 m² 16,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam grunt rolny w okolicach Ślesina o łącznej powierzchni 1,2250 ha. W skład nieruchomości wchodzą dwie sąsiadujące ze sobą działki. Teren płaski, regularny kształt działek,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Leśna

Kruszwica(Brześć + 14 km)

140 000 zł849 m² 164,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w Kruszwicy przy ul. Leśnej. Powierzchnia działki 550 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach szerokość 20 m i długość 26,5m. Istnie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Ukośna

Kruszwica(Brześć + 14 km)

130 000 zł890 m² 146,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wyboru cztery działki w bliskiej odległości osiedla Zagople a tym samym do szkoły przedszkola i przystanku autobusowego. W niedalekiej odległości sklepy ,ścieżki rowerowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żakowice

Żakowice(Brześć + 25 km)

490 000 zł88 m² 5 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:979 m²

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, przytulny dom, który łączy historię z nowoczesnym komfortem. Ten urokliwy domek z 1944 roku przeszedł całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Stawiska

Stawiska(Brześć + 16 km)

89 900 zł600 m² 149,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (oznaczona numerem 1 na mapie załączonej do oferty), z wydanymi, nowymi, aktualnymi warunkami zabudowy w drugiej linii Jeziora Głuszyńskiego. Jezioro Głuszyńskie (wg.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ślesin

Ślesin(Brześć + 23 km)

1 250 000 zł146,74 m² 8 518,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 022 m²

Sprzedam dom parterowy z poddaszem użytkowym w okolicach Ślesina o pow. użytkowej 146,74 m2. Działka o regularnym kształcie i powierzchni 20,22 ar, zabudowana wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kruszwica

Kruszwica(Brześć + 14 km)

339 000 zł82 m² 4 134,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: 1/3 domu w Chełmiczkach, gm. Kruszwica - 82 m z działką i budynkiem gospodarczym Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Stawiska

Stawiska(Brześć + 16 km)

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2500 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujawsko-pomorskim. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ślesin

Ślesin(Brześć + 23 km)

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 765 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o pow. około 150 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 5765 m2 w okolicach Ślesina. Nieruchomość zabudowana wolnostojącym, piętrowym domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Brześć

Brześć,kujawsko-pomorskie

5 320 000 zł2 000 m² 2 660 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nieruchomość komercyjne na Białorusi: kompleks wielofunkcyjny- 2000 m2 (przykłady są celem opcji rozwoju: centrum usług i logistyki, produkcji, sprzedaży hurtowej magazyn, stacje benzynowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brześć

Brześć,kujawsko-pomorskie

37 m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

budynek,działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Brześć

Brześć,kujawsko-pomorskie

85 000 zł51 m² 1 676,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, dwustronne 3- pokojowe mieszkanie ok. 17 km od Kruszwicy o powierzchni 50,70 m, usytuowane na parterze w bloku. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, zabudowany.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij